PORIN

budowa domów

Budowa domów Warszawa Białołęka

Szukasz firmy budowlanej, która wybuduje Twój wymarzony dom jednorodzinny w Warszawie w dzielnicy Białołęka? Porin to profesjonalna firma budowlana, która zajmuje się budową domów jednorodzinnych na terenie całego województwa mazowieckiego. Białołęka – jedna z warszawskich dzielnic, kusi swoją lokalizacją. Położona na obrzeżach miasta z dala od korków, zachęca do zamieszkania dzięki dużej ilości terenów zielonych, świetnie rozwiniętej komunikacji autobusowo-tramwajowej i ciekawymi, miejskimi atrakcjami. Wiele osób chcących zamieszkać blisko miasta, ale nie w jego centrum – wybiera właśnie dzielnicę Białołęka i tam rozpoczyna budowę domu jednorodzinnego dla siebie i swoich bliskich.

Budowa domów Warszawa Białołęka

Szukasz firmy budowlanej, która wybuduje Twój wymarzony dom jednorodzinny w Warszawie w dzielnicy Białołęka? Porin to profesjonalna firma budowlana, która zajmuje się budową domów jednorodzinnych w Legionowie, Warszawie i okolicach. Białołęka – jedna z warszawskich dzielnic, kusi swoją lokalizacją. Położona na obrzeżach miasta z dala od korków, zachęca do zamieszkania dzięki dużej ilości terenów zielonych, świetnie rozwiniętej komunikacji autobusowo-tramwajowej i ciekawymi, miejskimi atrakcjami. Wiele osób chcących zamieszkać blisko miasta, ale nie w jego centrum – wybiera właśnie dzielnicę Białołęka i tam rozpoczyna budowę domu jednorodzinnego dla siebie i swoich bliskich.

Dom jednorodzinny w Warszawie

Budowa domu jednorodzinnego jest procesem skomplikowanym i wymagającym wielu decyzji. Przed rozpoczęciem budowy należy wybrać odpowiednią lokalizację, która będzie odpowiadać wymaganiom i oczekiwaniom. Należy także wybrać odpowiedni projekt, który będzie odpowiadał potrzebom i oczekiwaniom przyszłych mieszkańców. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów oferujemy także pomoc przy wyborze projektu, by dom spełnił wszystkie założenia Inwestorów i jednocześnie zmieścił się w zaplanowanym budżecie. Kolejnym krokiem jest wspólne ustalenie materiałów budowlanych, które będą wykorzystywane do budowy domu oraz wybór dokładnych rozwiązań technologicznych. Dalej przygotowujemy wycenę prac budowlanych i podpisujemy umowę. Po tych czynnościach, można rozpocząć budowę domu. Proces budowy domu jednorodzinnego obejmuje wiele etapów, począwszy od wykopów, poprzez wykonanie ław fundamentowych, wymurowanie ścian fundamentowych wraz z niezbędnymi izolacjami, postawienie ścian nośnych oraz działowych, wykonanie stropów, wykonanie więźby dachowej oraz docelowego pokrycia dachu, montaż okien i drzwi, montaż instalacji elektrycznych,kanalizacyjnych i wodnych, wykończenie wnętrz i wiele innych. Po zakończeniu budowy domu jednorodzinnego w Warszawie można cieszyć się nowym domem i wszystkimi jego udogodnieniami. Posiadamy ponad 30 letnie doświadczenie w budowaniu domów. Zaufało nam wielu klientów, którzy dzisiaj – cieszą się swoim własnym domem. Jeśli potrzebujesz zaufanej firmy – zgłoś się do nas.

chotomów willa

Budowa domów na Białołęce

Nasza oferta zawiera kompleksową budowę domów jednorodzinnych. Budowa domu w Warszawie, dzielnicy Białołęka rozpoczynamy od zgłoszenia rozpoczęcia robót budowlanych w odpowiednim urzędzie. Wykonujemy wszystkie etapy stanu surowego, następnie wykonujemy prace stanu deweloperskiego tj: prace instalacyjne, izolacyjne, ociepleniowe, tynkarskie, wykonujemy posadzki, elewację i suche zabudowy. Ostatnim etapem jest wykonanie przyłączy mediów, wykończenie budynku i dokonaniu odbioru nowego domu. Podczas współpracy z nami zachęcamy właścicieli domów do częstego odwiedzania budowy, dzięki czemu widzą jak powstaje ich dom krok po kroku.

Zachęcamy wszystkie osoby pragnące zamieszkać w Warszawie w dzielnicy Białołęka do kontaktu. Wykonamy każdy projekt, a Ty wraz z rodziną już wkrótce będziesz mógł zamieszkać we własnym M2 w Warszawie.