PORIN

budowa domów

Budowa domu parterowego 125m2 pod Warszawą

Kolejną budowę, która wyszła spod naszej, nazwijmy to koparki i którą to chcemy przedstawić to indywidualny projekt pracowni projektowej XYZ z Legionowa pod Warszawą. Budowa zrealizowana w Wieliszewie.

Tym razem budynek parterowy o powierzchni ok 125m2. Ze wzgledu na specyfikę działki i słabe jej parametry pod kątem warunków gruntowych, budynek posadowiony został na płycie fundamentowej ze względów bezpieczeństwa, wykonanej na warstwie termoizolacji ze styroduru XPS.

Konstrukcja samego domu murowano-żelbetowa – mimo małej powierzchni domu postawiliśmy na mocną konstrukcję. Ściany wykonane zostały z betonu komórkowego Ytong. Konstrukcja samego dachu jest drewniana, strop nad parterem również drewniany z pięknych heblowanych belek. Pokrycie dachu z blachodachówki Blachotrapez Talia.

Ciekawym rozwiązaniem, które tutaj zastosowaliśmy, było wykonanie nadbitki z desek i skrajnych krokiew konstrukcyjnych heblowanych, by były docelowym elementem dekoracyjnym.

W tym samym stylu wykonany został taras zewnętrzny. Budynek realizowany był przez naszą firmę budowlaną do stanu surowego z docelowym pokryciem dachu. Prace trwały około 3 miesiące.

Zaufało nam już ponad setka klientów, którzy dzisiaj odpoczywają w swoich czterech ścianach. Zostań naszym klientem – zbudujemy Twój dom. Zadzwoń do nas lub skontaktuj się.