PORIN

budowa domów

Firma budowlana dom jednorodzinny

Zdajesz Sobie sprawę z tego, że plany związane z budową domu jednorodzinnego są poważne i nie wykonasz wszystkiego samodzielnie? Wynajmując do takich zadań firmę budowlaną PORIN od domów jednorodzinnych, nie tylko zyskasz coś więcej poza pewnością prawidłowego wykonania. Kompleksowe oraz indywidualne podejście na każdym etapie realizacji to u nas standard.

Czytaj dalej

Kompleksowa budowa domu pod Warszawą

KOmpleksowa budowa domów

Kompleksowa budowa domu pod Warszawą? Sprawdź PORIN. Budowa własnego domu to marzenie wielu osób, ale wiąże się z niemałym wysiłkiem i kosztami. Dlatego warto zastanowić się nad zleceniem kompleksowej budowy domu pod Warszawą firmie PORIN, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Budowa z firmą PORIN niczym nie zaskoczy, nie będzie trwała wiele lat i nie spowoduje że budowa będzie wyczerpująca dla Inwestorów.

Czytaj dalej

Budowa domu w Warszawie nowoczesny i praktyczny projekt

Budowa domów łomianki

Zapraszamy na podsumowanie realizacji budowy domu w Warszawie, którą wykonaliśmy w 2019 roku. Projekt o nazwie Pompejusz Duży II, bardzo wdzięczny pod kątem układu w środku, ale i wyglądu zewnętrznego dom. Złożona konstrukcja budynku i ciekawa bryła, czyniły budowę bardzo fascynującą zarówno dla nas jako firmy budowlanej, jak również dla inwestorów. Cieszymy się, że mogliśmy wykonać tę realizacje od przysłowiowego wbicia łopaty po ocieplenie i oddanie budynku w stanie developerskim.

Czytaj dalej

Budowa domu – od czego zacząć?

chotomów willa

Budowa domu? Sprawdź od czego warto zacząć! Wraz z decyzją o rozpoczęciu budowy domu, może pojawić się wiele pytań i niewiadomych. Warto sobie wszystko poukładać i nie rzucać się na głęboką wodę, budowa jest procesem długim i wymagającym (pracy, ale i cierpliwości).

Czytaj dalej

Projekt domu “Ciekawy II” pod Warszawą krok po kroku

Projekt domu "Ciekawy II" pod Warszawą krok po kroku

Zapraszamy na kolejny wpis z cyklu naszych realizacji. Tym razem budowa domu pod Warszawą, w Chotomowie, obok Legionowa. Ciekawostka jest taka, że pierwotnie miała być to adaptacja projektu gotowego o nazwie: „Ciekawy II” o powierzchni 235m2, lecz finalnie, po analizie oraz weryfikacji potrzeb, przygotowany został projekt indywidualny o powierzchni podłóg równej 280m2.

Czytaj dalej

Jak zacząć budowę domu?

Przygotowujesz się do zbudowania domu ale zupełnie nie wiesz od czego zacząć? Jesteśmy do tego, aby Ci pomóc i doradzić w tej niezwykle skomplikowanej ale cudownej drodze budowy własnego m2. Jeśli spytasz losowe osoby na temat pytania: jak zacząć budowę domu? to usłyszysz takie odpowiedzi jak: najpierw musisz mieć działkę, najpierw warto zacząć od projektu, lepiej sprawdzić okolice i czy blisko jest do sklepu lub przedszkola. Ogólnie ile ludzi tyle opinii. W temacie budowy domów warto jednak posłuchać się profesjonalistów. Oczywiście wszystkie odpowiedzi są poprawne ale po kolei – nie wszystko naraz.

Czytaj dalej