PORIN

budowa domów

Budowa domu Serock pod Warszawą

Kolejna ciekawa realizacja wykonana przez naszą firmę budowlaną Porin, spod Warszawy. Tym razem w Serocku, czyli zaledwie 30 km od Warszawy, w dodatku nad samym Jeziorem Zegrzyńskim, dosłownie 30m od wody. Dom o powierzchni ok 200 m2, mimo, że wygląd może wskazywać na więcej – jest on wąski i wysoki. Konstrukcja obiektu jest murowana, połączona … Dowiedz się więcej

Na co zwrócić uwagę szukając działki pod budowę domu?

Działka pod budowę domu

Interesuje Cię działka pod budowę domu? Sprawdź, co warto wziąć pod uwagę! Szukanie idealnej działki pod budowę wymarzonego domu, to często długi i złożony proces. Jest wiele aspektów, które należy rozpatrzyć przed podjęciem ostatecznej decyzji. Wybór terenu, będzie miał bezpośredni wpływ na komfort codziennego życia. Warto więc ustalić priorytety, które staną się kluczem i ułatwią poszukiwania działki.

Dowiedz się więcej

Budowa domu projekt Z241L krok po kroku

zalety domu parterowego

W dzisiejszym wpisie prezentujemy budowę domu z projektu gotowego numer: Z241L. Realizacja odbyła się na działce w miejscowości Skubianka. Jako firma budowlana stawiamy domy w Warszawie i okolicach. Są to miejscowości takie jak: Legionowo, Dąbrowa Chotomowska, Chotomów, Nieporęt, Olszewnica Stara, Tarchomin, Józefów, Białołęka,  Skierdy czy Jabłonna.

Dowiedz się więcej