PORIN

budowa domów

Przykład budowy domu w Jabłonnie: Projekt domu Hiacynt 2

Po kilku miesiącach, zebraliśmy się, aby pokazać realizacje z bieżącego 2023 roku. Kolejna nasza budowa, którą chcemy przedstawić, wykonana została w powiecie legionowskim.

Przykład budowy domu w Jabłonnie

Projekt domu Hiacynt 2. Wybudowany w Jabłonnie powiat legionowo. Nowoczesny i dom o niskim zapotrzebowaniu na energię, dzięki zastosowaniu rekuperacji oraz paneli fotowoltaicznych. Wyposażony w klimatyzację, ogrzewanie gazowe i inne rozwiązania powodujące, że w domu aż chce się mieszkać i z niego nie wychodzić.

Wybudowany i oddany do użytku w 2023 roku. Technologia tradycyjna murowana – ławy żelbetowe, ściany fundamentowe z bloczków betonowych, ściany konstrukcyjne i działowe z pustaków ceramicznych Porotherm w systemie Dryfix, strop monolityczny żelbetowy, więźba dachowa drewniana, pokrycie dachowe z dachówki cementowej firmy Braas.

Zastosowano ogrzewanie podłogowe w całym budynku. Elewacja wykonana z tynku strukturalnego odpornego na porastanie glonów.

Kilka ciekawych parametrów, dom o powierzchni:

  • podłóg 290 m2,
  • dachu 295 m2,
  • ok. 300 punktów elektrycznych,
  • 770 m2 powierzchni tynków wewnętrznych.

Na elewacji zewnętrznej wykonany beton architektoniczny dodający uroku budynkowi.

Jeśli szukasz solidnej firmy, która zbuduje Twój dom jednorodzinny pod Warszawą lub w jej okolicach, zapraszamy do kontaktu.