PORIN

budowa domów

Usługi budowlane Legionowo

Szukasz firmy budowlanej, która wybuduje dom w Legionowie? PORIN świadczy usługi budowlane w Legionowie i okolicach!

Usługi budowlane Legionowo tylko z PORIN!

PORIN S.C – na co dzień zajmujemy się kompleksową budową domów jednorodzinnych, bliźniaków, budynków w zabudowie szeregowej, oraz budynków mieszkaniowo-usługowych, na terenie województwa w powiecie legionowskim, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy. Nasza kadra to szereg wykwalifikowanych, profesjonalnych osób, która nie boi się wyzwań. Cechuje nas kreatywność, doświadczenie i świeże podejście do projektów.

Posiadamy profesjonalny i niezawodny sprzęt, z którym praca przebiega o wiele przyjemniej i dokładniej. Podczas budowy, oprócz efektu końcowego jakim jest gotowy, wymarzony dom, zależy nam również na zaufaniu inwestorów oraz miłej współpracy, która często trwa kilka miesięcy. Potwierdzeniem jakości wykonawstwa przez naszą firmę jest fakt, że jesteśmy certyfikowanym i polecanym przez producenta wykonawcą systemu Ytong oraz Silka, oraz laureatami prestiżowego konkursu „Orły Polskiego Budownictwa”.

budowa domów

Oferujemy pełną organizację budowy, doprowadzenie do stanu surowego, deweloperskiego, roboty instalacyjne, ociepleniowe i tynkarskie, pomoc przy kompletowaniu niezbędnej dokumentacji (która niewątpliwie może przysporzyć dużo stresów). Budowa domu to niełatwy i długotrwały proces, dlatego warto zdecydować się na jedną, zaufaną firmę, która wykona wymarzony projekt domu krok po kroku – minimalizując w ten sposób ewentualne problemy.

Zapewniamy wysoką jakość pracy i zadowolenie z usług. Mamy na swoim koncie już ponad 200 realizacji zakończonych sukcesem! Cechuje nas solidność i terminowość. W czasie budowy stosujemy zasadę “Czysta budowa”, dzięki czemu nie musisz martwić się o jakość wykonanych prac, czy bałagan na swojej działce.

Jeśli szukasz solidnej firmy budowlanej, która zbuduje kompleksowo Twój dom jednorodzinny w Legionowie, zapraszamy do kontaktu.