PORIN

budowa domów

Usługi budowlane Serock i okolice

Usługi budowlane Serock tylko z profesjonalną firmą budowlaną PORIN. Planujesz budowę domu całorocznego w Serocku, nad jeziorem, rzeką, w lesie a może na pięknej skarpie? Przez ostatnie 30 lat wykonaliśmy kilka realizacji w tej pięknej okolicy w samym Serocku, jak i miejscowościach ościennych. To piękny teren, ale dosyć wymagający, przykładem jest ten dom (przekierowanie do opisu tej budowy).

Usługi budowlane Serock

Usługi budowlane Serock to PORIN

Nasza firma PORIN wyzwań się nie boi! Jesteśmy jednym z najbardziej renomowanych dostawców usług budowlanych, w tej okolicy. Znani jesteśmy ze swojego zaangażowania w realizację zadań z najwyższą jakością (zapewnioną miedzy innymi dzięki codziennemu nadzorowi naszego Kierownika Budowy) i terminowością. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę usług, które obejmują prace budowlane, konstrukcyjne, instalacyjne oraz wykończeniowe.

Usługi budowlane PORIN to gwarancja fachowego wykonania wszelkich prac budowlanych, począwszy od wykonania fundamentów, poprzez budowę ścian i dachu, aż po wykończenie wnętrz. PORIN specjalizuje się również w pracach konstrukcyjnych, w tym w budowie hal magazynowych, hal produkcyjnych i innych obiektów przemysłowych w Serocku oraz okolicach.

Budowa domu w Serocku

Nasze usługi obejmują również prace związane z instalacjami elektrycznymi, wodno-kanalizacyjnymi, grzewczymi, wentylacyjnymi oraz klimatyzacyjnymi. Oferujemy usługi związane z instalacją systemów alarmowych czy monitoringu.

PORIN działa na rynku już 30 lat. Zdążyliśmy zdobyć uznanie ponad 200 Klientów! Wysoka jakość świadczonych usług oraz profesjonalne podejście do pracy, nasze niepodważalne atuty. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy posiadają bogate doświadczenie w branży budowlanej i są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Usługi budowlane Serock tylko z PORIN! Sprawdź naszą ofertę i zadzwoń do nas. Zostaw swoje dane kontaktowe, a oddzwonimy najszybciej jak możemy. Oferujemy kompleksową usługę budowy domów jednorodzinnych w Serocku i okolicach Serocka. Sprawdź nas.