PORIN

budowa domów

Budowa domów Jabłonna

Budowa domów Jabłonna? Tylko z PORIN! Jabłonna to piękne miasto w województwie mazowieckim, które znajduje się zaledwie 5 minut jazdy samochodem od granic Warszawy. Miasteczko zamieszkuje zaledwie ok. 8 000 osób, dzięki czemu w mieście nie jest tłoczno. Mieszkając w Jabłonnie wszędzie blisko.

Okoliczne lasy zapraszają na odpoczynek w koronach drzew lub zbieranie grzybów, z kolei bliskość jeziora Zegrzyńskiego w gorące dni pozwala na relaks i atrakcje wodne bez konieczności wyjeżdżania na mazurskie jeziora. Z Jabłonny blisko również do okolicznych dużych miast takich jak Legionowo, Serock czy wspominana stolica polski czyli Warszawa.

W samej Jabłonnie jest wszystko co potrzeba – rozbudowana infrastruktura transportowa, komunikacja autobusowa ZTM, duża ilość sklepów i punktów usługowych, a także szkoły, przedszkola, siłownie czy tereny przemysłowe.

Budowa domów Jabłonna

Budowa domów w okolicach Jabłonny

Mnogość zalet Jabłonny kusi mieszkańców wielkich miast do przeprowadzki i budowanie domów w obrębie gminy Jabłonna. Jest to świetne miejsce na zbudowanie swojego wymarzonego domu. Budując dom w Jabłonnie lub okolicach masz pewność spokoju i ciszy ale bez konieczności rezygnowania w wygód miasta. W okolicy Jabłonny znajdziesz jeszcze pełno działek budowlanych z podłączonymi mediami, które tylko czekają na wkopanie pierwszej łopaty i rozpoczęcie prac związanych z postawieniem swojego domu. Budując dom w gminie Jabłonna mamy do wyboru nie tylko same miasto Jabłonna. Swój dom możemy wybudować w przepięknych wsiach zaledwie parę kilometrów od Jabłonnie takich jak: Boża Wola, Chotomów, Chotomów Północny, Dąbrowa Chotomowska, Jabłonna, Janówek Drugi, Rajszew, Skierdy, Suchocin, Trzciany, Wólka Górska. Jak widać do wyboru do koloru.

Budowa domów Jabłonna

Firma budująca domy w Jabłonnie

Porin to profesjonalna firma budowlana, która zajmuje się kompleksową budową domów w Jabłonnie i okolicach. Postaw na profesjonalistów i zbuduj z nami swój wymarzony dom. Wyróżniają nas liczne certyfikaty budowlane, a także 30 lat doświadczenia, podczas którego zbudowaliśmy dla naszych klientów setki domów jednorodzinnych.

Zajmujemy się kompleksową budową – od wykopania fundamentów, postawienie ścian, wykonanie pokrycia dachu, instalacje wewnętrzne i wykończenie elewacji. Skontaktuj się z nami a chętnie pomożemy i doradzimy. Przez cały okres inwestycji doradzamy i służymy pomocą z zakresu budowy domów, wykorzystania materiałów i usług projektowych i doradztwa technicznego.

Zbudujmy Twój dom w Jabłonnie lub okolicach!