PORIN

budowa domów jednorodzinnych

Budowa domów Legionowo

Chcesz zbudować dom w Legionowie lub jego okolicach? Posiadasz projekt domu i szukasz firmy budowlanej, dzięki której zrealizujesz swoje marzenia o własnych czterech ścianach? Firma budowlana PORIN już od ponad 25 lat zajmuje się budową domów w powiecie Legionowskim, Radzymińskim i Wołomińskim. Zbudowaliśmy już ponad 200 realizacji.

Budowa domów Legionowo

Budowa domu w Legionowie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej, wybudujemy dla Ciebie dom w Legionowie i okolicach, który będzie bezpieczny – niezależnie od poziomu trudności projektu. Budujemy kompleksowo, od wykopania fundamentów, poprzez postawienie fundamentów, postawieniu ścian, dachu czy wykończeniu domu wewnątrz. Więcej przeczytasz w zakładce krok po kroku, gdzie opisujemy poszczególne etapy budowy domu. Nie boimy się żadnych projektów i podejmiemy się każdego. Nasze wieloletnie doświadczenie w budowie domów to Twoja gwarancja. Budując domy wykorzystujemy najwyższej jakości dostępne materiały, co czyni nasz (a raczej Twój) dom ekonomiczny i niski w utrzymaniu. Wpływ na to ma na przykład grubość użytego styropianu do ocieplenia, trójszybowe okna, które są u nas już standardem czy specjalistyczne zabezpieczenie dachu i stropy tak, aby nie uciekało górą ciepło. Tym sposobem Twój dom zimą będzie trzymał ciepło, natomiast latem nie będzie się nagrzewał. Sprawdź nasze realizacje.

Dom zbudowany w Legionowie

Budowa domu w Legionowie to doskonały inwestycja w przyszłość. Położenie Legionowa stanowi doskonałą lokalizację. Dzięki trasie szybkiego ruchu dotrzesz do centrum Warszawy, z kolei w weekend – będziesz mógł/a odpocząć na jednej z plaż jeziora Zegrzyńskiego potocznie zwanego Zegrzem czy zakosztować sportów wodnych takich jak skutery wodne, kajaki czy żeglarstwo. Budując dom w Legionowie zakochasz się także w zielonych pobliskich lasach i spokojnym życiem blisko metropolii. Samo miasto Legionowo jest doskonale zurbanizowane, posiada liczne sklepy, szkoły dla dzieci i sklepy. Do Legionowa dojeżdża również Szybka Kolej Miejska (SKM) S3, która zawiezie Cię w półgodziny do Warszawy.

Kontakt w sprawie budowy domu

Wypełnij formularz lub zadzwoń do nas w celu omówienia szczegółów: