PORIN

budowa domów

Budowa domów Legionowo

Chcesz zbudować dom w Legionowie lub jego okolicach? Posiadasz projekt domu i szukasz firmy budowlanej, dzięki której zrealizujesz swoje marzenia o własnych czterech ścianach? Firma budowlana PORIN już od ponad 30 lat zajmuje się budową domów w powiecie Legionowskim, Radzymińskim i Wołomińskim. Zbudowaliśmy już ponad 200 realizacji. Zleć budowę swojego domu w Legionowie profesjonalistom!

budowanie domu w Legionowie

Budowa domu w Legionowie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej, wybudujemy dla Ciebie dom w Legionowie i okolicach, który będzie bezpieczny – niezależnie od poziomu trudności projektu. Budujemy kompleksowo, od wykopów fundamentowych, poprzez wykonanie ław fundamentowych, wymurowanie ścian fundamentowych wraz z niezbędnymi izolacjami, postawieniu ścian nośnych oraz działowych, wykonanie więźby dachowej oraz docelowego pokrycia dachu czy wykończeniu domu wewnątrz. Więcej przeczytasz w zakładce krok po kroku, gdzie opisujemy poszczególne etapy budowy domu. Nie boimy się żadnych projektów i podejmiemy się każdego. Nasze wieloletnie doświadczenie w budowie domów to Twoja gwarancja.

Bezpieczny dom

Budując domy wykorzystujemy najwyższej jakości dostępne materiały, co czyni nasz (a raczej Twój) dom bezpieczny i tani w utrzymaniu. Wpływ na to ma na przykład grubość izolacji termicznej m.in. użytego styropianu do ocieplenia, trzyszybowe okna, które są u nas już standardem czy specjalistyczne zabezpieczenie dachu i stropu tak, aby nie uciekało górą ciepło. Tym sposobem Twój dom zimą będzie trzymał ciepło, natomiast latem nie będzie się nagrzewał. Sprawdź nasze realizacje.

budowa domow legionowo

Dom zbudowany w Legionowie

Budowa domu w Legionowie to doskonały inwestycja w przyszłość. Położenie Legionowa stanowi doskonałą lokalizację. Dzięki trasie szybkiego ruchu dotrzesz do centrum Warszawy, z kolei w weekend – będziesz mógł/a odpocząć na jednej z plaż jeziora Zegrzyńskiego potocznie zwanego Zegrzem czy zakosztować sportów wodnych takich jak skutery wodne, kajaki czy żeglarstwo.

Budując dom w Legionowie

zakochasz się także w zielonych pobliskich lasach i spokojnym życiem blisko metropolii. Samo miasto Legionowo jest doskonale zurbanizowane, posiada liczne sklepy, szkoły dla dzieci i sklepy. Do Legionowa dojeżdża również Szybka Kolej Miejska (SKM) S3, która zawiezie Cię w półgodziny do Warszawy.

Chris Adam
Chris Adam
2023-04-06
Na firmę PORIN trafiliśmy w Internecie. Ofertę firmy PORIN porównywaliśmy z kilkoma innymi ofertami. Po dokładniejszym przeanalizowaniu okazała się bardzo konkurencyjna cenowo. Na początku Pan Stanisław pokazał nam dwie Jego realizacje, jedna na wstępnym etapie i druga na końcowym. Mogliśmy dzięki temu zobaczyć wyniki prac firmy PORIN. Budowy wyglądały na porządnie zbudowane z dobrych jakościowo materiałów. Pan Stanisław udzielił wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie nasze pytania. Dodatkowo firma PORIN jest niedużą firmą rodzinną z tradycjami. Firma, która nie skupia się na marketingu, a bazuje na merytoryce. Te elementy przekonały nas do wyboru tej firmy. Same prace postępowały sprawnie. Przez cały czas trwania budowy nie mieliśmy ani jednej skargi na ekipę budowlaną, co więcej sąsiedzi byli zdziwieni jeżeli chodzi o punktualność ekipy, intensywność samych prac, a także zachowanie porządku wokół budowy. Pan Stanisław zdecydowanie zna się na swojej pracy, gdyż na wczesnym etapie budowy wychwycił błąd w projekcie domu, dzięki temu można było nanieść odpowiednie poprawki. Przez cały czas Pan Stanisław monitorował postęp prac, był z nami w stałym kontakcie. Chętnie wyjaśniał różnego rodzaju tematy związane z budową, bądź użyciem konkretnych materiałów. Dodatkowo doradzał i pomagał uzupełniać dokumenty związane z budową domu. Od Pana Stanisławowa dostaliśmy też kontakty do sprawdzonych ekip od np. elektryki czy rekuperatora. Dzięki uczciwości i rzetelnie przygotowanej ofercie przez Pana Stanisława, finalnie zmieściliśmy się w zaplanowanym budżecie, bez nagłych, niezaplanowanych dodatkowych opłat. Pewnie znajdą się tańsze oferty, ale będzie to okupione ukrytymi kosztami, bądź użyciem gorszych materiałów. Mimo, że minęło już ponad pół roku od zakończenia budowy, to nadal mogę spokojnie zadzwonić i skonsultować się w tematach związanych z domem. Czyli nie odbywa się to na zasadzie - budowa skończona, pieniądze wzięte, to Pana nie znamy... Co ciekawe, przez cały okres budowy, Pan Stanisław nie spóźnił się ani razu na umówione spotkanie. Podsumowując, firma PORIN świadczy swoje usługi w sposób profesjonalny, rzetelny i uczciwy. Zdecydowanie polecam.
Justyna Sznurowska
Justyna Sznurowska
2023-03-30
Polecam serdecznie wszystkim! Firma rzetelna, odpowiedzialna i profesjonalna. Przede wszystkim kontakt z Panem Stanisławem był wzorowy, a sama współpraca była w 100% z zaangażowaniem. Każdy krok podczas budowy dokładnie był zawsze wytłumaczony, a przede wszystkim można było zawsze otrzymać rady poparte własnym doświadczeniem, które jest naprawdę widoczne. Budowa bardzo dokładnie zrobiona z należytą jakością i bez zastrzeżeń. Jestem bardzo zadowolona i polecę z całego serca każdemu :)
Marcin Komorowski
Marcin Komorowski
2023-02-11
Polecam najlepsza firma do wybudowania domu marzeń ????
Lew Gołda
Lew Gołda
2023-02-02
Ekipa z firmy PORIN zdecydowanie godna polecenia. Fachowość i bardzo dobry kontakt z klientem. Każde porady od nich w zakresie budownictwa są bardzo konkretne i rzeczowe.
les cho
les cho
2023-01-26
W czasie budowy naszego domu współpraca z firma Porin układała się wzorowo a cała inwestycja została zrealizowana zgodnie z warunkami umowy i dokumentacją domu. Jako niedoświadczeni inwestorzy , którzy zdecydowali się dodatkowo budować dom „na odległość”, musieliśmy w pełni zaufać wykonawcy, którego znaliśmy tylko z opinii innych klientów dostępnych w internecie. Nie zawiedliśmy się w naszej decyzji i zaufaniu a kolejne etapy budowy tylko utwierdzały nas w przekonaniu o bardzo dobrym wyborze wykonawcy. Na każdym etapie budowy otrzymywaliśmy sprawozdanie z postępu prac. W tej chwili (koniec 2022) budowa, która rozpoczęliśmy z końcem 2021 roku, jest już ukończona. Nasze doświadczenie ze współpracy z firma Porin, profesjonalizm zawodowy jak również serdeczność i uczciwość której doświadczyliśmy, pozwalają nam na polecenie tej firmy budowlanej z pełnym przekonaniem. Jesteśmy gotowi udostępnić za pośrednictwem Porin nasz numer telefonu potencjalnym klientom, aby osoby te mogły zweryfikować powyższą opinię.
Artur Gołębski
Artur Gołębski
2023-01-25
Polecam w 100 % skorzystać z usług firmy Porin. Kontak z Panem Stanisławem czysta przyjemność ( fachowy , uprzejmy, konkretny ) tłumaczy każdy etap budowy krok po kroku . Wszytko wykonane zgodnie z ustaleniami , na czas bez żadnych dodatkowych kosztów.
P B
P B
2023-01-12
Współpraca z firmą a głównie Panem Stanisławem przebiegła bardzo pomyslnie, firma z doświadczeniem co widać w rozmowie, ale otwarta na pytania i wytłumaczenie niezrozumiałych kwestii, widziałam kilka inwestycji - bardzo solidnie wykonane, sama również zdecydowałam sie na współpracę.
Jarosław Jarosiewicz
Jarosław Jarosiewicz
2023-01-02
Przygotowanie do budowy domu rozpoczęliśmy od rozmów z czterema firmami, a warunkiem początkowym była możliwość kontaktu z ich klientami, dla których wykonywali podobne realizacje. Z tych czterech firm tylko firma Porin S.C. nie miała problemów z przekazaniem kontaktów do swoich klientów . Rozmowy z tymi klientami przekonały nas, że powierzenie realizacji naszej budowy firmie Porin S.C. będzie dobrym wyborem . Zakończyliśmy już budowę domu i sami się przekonaliśmy, że to był najlepszy wybór . Przez cały okres realizacji Pan Staszek przeprowadził nas bezboleśnie ???? Na każdym etapie mogliśmy liczyć na jego fachową wiedzę oraz pomoc w zakresie doboru rozwiązań . Każdemu z inwestorów polecamy taką firmę, z którą można bezboleśnie i bez nerwów przejść przez proces budowy domu, który jak wiemy, do prostych zadań nie należy .
Anna Wojtczak
Anna Wojtczak
2022-12-29
Bardzo polecam współpracę z firmą PORIN. Komunikacja z firmą jest wzorowa, zarówno telefoniczna jak i mailowa. Sama budowa też bez zarzutu, wszystkie prace wykonane w zakładanym terminie. Jestem niedoświadczonym inwestorem, ale mogę spać spokojnie, bo wiem, że Pan Stanisław wszystkiego dopilnuje. Warto podkreślić, że Pan Stanisław zawsze służy dobrą radą, a czasem sam zasugeruje praktyczne rozwiązanie.
Mateusz Jakubowski
Mateusz Jakubowski
2022-12-19
Polecam współpracę z firmą Porin. Pan Stanisław jest bardzo pomocny na każdym etapie stawiania budynku i dzięki niemu udało się dokonać kilku zmian, które okazały się kluczowe. Ponadto wszystko przebiegało terminowo, a momentami nawet szybciej niż pierwotnie przewidywaliśmy.

Kontakt w sprawie budowy domu

Wypełnij formularz lub zadzwoń do nas w celu omówienia szczegółów: