PORIN

budowa domów

Budowa domów Legionowo

Chcesz zbudować dom w Legionowie lub jego okolicach? Posiadasz projekt domu i szukasz firmy budowlanej, dzięki której zrealizujesz swoje marzenia o własnych czterech ścianach? Firma budowlana PORIN już od ponad 30 lat zajmuje się budową domów w powiecie Legionowskim, Radzymińskim i Wołomińskim. Zbudowaliśmy już ponad 200 realizacji. Zleć budowę swojego domu w Legionowie profesjonalistom!

budowanie domu w Legionowie

Budowa domu w Legionowie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej, wybudujemy dla Ciebie dom w Legionowie i okolicach, który będzie bezpieczny – niezależnie od poziomu trudności projektu. Budujemy kompleksowo, od wykopów fundamentowych, poprzez wykonanie ław fundamentowych, wymurowanie ścian fundamentowych wraz z niezbędnymi izolacjami, postawieniu ścian nośnych oraz działowych, wykonanie więźby dachowej oraz docelowego pokrycia dachu czy wykończeniu domu wewnątrz. Więcej przeczytasz w zakładce krok po kroku, gdzie opisujemy poszczególne etapy budowy domu. Nie boimy się żadnych projektów i podejmiemy się każdego. Nasze wieloletnie doświadczenie w budowie domów to Twoja gwarancja.

Bezpieczny dom

Budując domy wykorzystujemy najwyższej jakości dostępne materiały, co czyni nasz (a raczej Twój) dom bezpieczny i tani w utrzymaniu. Wpływ na to ma na przykład grubość izolacji termicznej m.in. użytego styropianu do ocieplenia, trzyszybowe okna, które są u nas już standardem czy specjalistyczne zabezpieczenie dachu i stropu tak, aby nie uciekało górą ciepło. Tym sposobem Twój dom zimą będzie trzymał ciepło, natomiast latem nie będzie się nagrzewał. Sprawdź nasze realizacje.

budowa domow legionowo

Dom zbudowany w Legionowie

Budowa domu w Legionowie to doskonały inwestycja w przyszłość. Położenie Legionowa stanowi doskonałą lokalizację. Dzięki trasie szybkiego ruchu dotrzesz do centrum Warszawy, z kolei w weekend – będziesz mógł/a odpocząć na jednej z plaż jeziora Zegrzyńskiego potocznie zwanego Zegrzem czy zakosztować sportów wodnych takich jak skutery wodne, kajaki czy żeglarstwo.

Budując dom w Legionowie

zakochasz się także w zielonych pobliskich lasach i spokojnym życiem blisko metropolii. Samo miasto Legionowo jest doskonale zurbanizowane, posiada liczne sklepy, szkoły dla dzieci i sklepy. Do Legionowa dojeżdża również Szybka Kolej Miejska (SKM) S3, która zawiezie Cię w półgodziny do Warszawy.

Marcin Stefanowicz
Marcin Stefanowicz
2022-06-08
Wszystko jak najbardziej profesjonalnie i na wysokim poziomie. Pomimo pandemii dom jednorodzinny został wykonany w terminie. Obsługa bardzo ok. Polecam w 100%.
Edyta Momot
Edyta Momot
2022-03-17
Firma PORIN to przede wszystkim profesjonalizm , rzetelność., uczciwość. Polecam współpracę z Panem Stanisławem . Profesjonalista, zaangażowany w swoja pracę. Nieocenione wsparcie inwestora na każdym etapie budowy . Terminowość i wysoki standard wykonywanych prac. Dla mnie to wymarzona współpraca dzięki której budowa domu jest przyjemnością. Najlepsza firma ! Polecam!!
Patryk Konopka
Patryk Konopka
2022-01-23
Aktualnie skończyliśmy stan surowy zamknięty naszego domu. Podczas dotychczasowej współpracy mogliśmy liczyć na wsparcie oraz fachowe doradztwo w każdym temacie związanym z budową, dlatego też zdecydowaliśmy, że to właśnie firmie PORIN zlecimy dalsze wykonywanie prac deweloperskich.
Maciej Czech
Maciej Czech
2021-12-14
Firma z tradycjami rodzinnymi, bardzo rzetelne podejście do wyceny, dobre sugestie względem zmian. Polecam kontakt z panem Stanisławem 100% profesjonalista, zaangażowany w swoją prace
Bozena Goszczynska
Bozena Goszczynska
2021-01-19
Szczerze polecamy. Budowa naszego domu z Firmą PORIN to czysta przyjemność. Świetni pracownicy, wysoka jakość prac, precyzja, doradztwo i pomoc na każdym etapie budowy. Mieliśmy dużo szczęścia, że trafiliśmy na Firmę PORIN, dzięki niej zaoszczędziliśmy sobie dużo stresu i kłopotów.
Krzysztof Michalski
Krzysztof Michalski
2020-12-29
Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm, doradztwo na każdym etapie współpracy, nawet po jej zakończeniu możemy liczyć na pomoc. Uczciwość, terminowość, pomoc to tylko kilka cech którymi ta firma może się pochwalić. Jeśli chcecie być spokojni o wasze domy to powierzcie ich budowę firmie PORIN będziecie spać spokojnie 🙂 Firma godna polecenia!!!
Tomasz Majewski
Tomasz Majewski
2020-12-21
Firma profesjonalna, rzetelna i terminowa. Na każdym etapie budowy mogłem liczyć na wysoki standard prowadzonych prac oraz szczegółowe raportowanie. Firma rzeczowo podchodzi do każdego aspektu budowy, doradzając w trudnych decyzjach inwestorskich. Gorąco polecam firmę PORIN jako sprawdzonego wykonawcę dla Twojego wymarzonego domu.
Marcin B
Marcin B
2020-09-26
Firma godna polecenia z ogromnym doświadczeniem. Solidna i profesjonalna, która wybudowała kompleksowo nasz dom (215 m2). Doskonały kontakt na każdym etapie budowy jak i po jej zakończeniu. Fachowe doradztwo i doskonała znajomość zasad sztuki budowlanej. Budynek wybudowany zgodnie z zawartą umową oraz przedstawionym kosztorysem. Duży plus dla firmy z naszej strony za ukończenie budowy przed terminem. Odbiór budynku przez PINB w Warszawie przebiegł szybko i bez jakichkolwiek zastrzeżeń.

Kontakt w sprawie budowy domu

Wypełnij formularz lub zadzwoń do nas w celu omówienia szczegółów: