PORIN

budowa domów

Budowy zrealizowane przez firmę budowlaną PORIN

Wieloletnie doświadczenie  firmy budowlanej PORIN, pozwala na kompleksowe wybudowanie bezpiecznego domu Twoich marzeń bez względu na poziom trudności wykonania. Usługi wykonujemy w oparciu o sprawdzone technologie.

Najbardziej imponujące budowy, które nasza firma budowlana zrealizowała w okolicach Warszawy

W dzisiejszym artykule, chcemy przedstawić 4 najbardziej imponujące budowy, które zrealizowaliśmy w ostatnim czasie pod Warszawą. Te domy to nie tylko świetne wyglądające budynki, ale także solidne konstrukcje, często wzniesione na wymagającym terenie, tak jak te w miejscowości Serock.

Zapraszamy na przegląd domów.

Budowa domów łomianki

  • Nowoczesny i praktyczny dom z gotowego projektu o nazwie „Pompejusz Duży II”, to ok. 200 m2 powierzchni, opartej na 2 konstrukcjach parterze i piętrze w 100% użytkowym. Ze względu na to, że dom nie posiada skosów, jest bardzo praktyczny w urządzeniu. Robi wrażenie zarówno w środku jak i na zewnątrz, czuje się w nim przestrzeń, tym bardziej, że zdecydowano się w nim na otwarty salon.

Link do budowy krok po kroku tego domu: https://porin.pl/budowa-domu-w-warszawie-nowoczesny-i-praktyczny-projekt/

Budowa domu jednorodzinnego 2023

  • Dom w stylu dworkowym i ponad 330 m2 powierzchni, to jedna z naszych perełek, w dodatku usytuowany w naprawdę pięknym, zielonym otoczeniu, mimo, że w Warszawie. To projekt indywidualny, z ogromną powierzchnią dachu i mocną podstawą.

Link do budowy krok po kroku tego domu https://porin.pl/budowa-domu-styl-dworkowy/

Projekt domu "Ciekawy II" pod Warszawą krok po kroku

  • Kolejnym projektem, który chcemy Ci przedstawić jest ten o nazwie „Ciekawy II”. Naszym zdaniem nazwa oddaje opis tego domu w 100%! To naprawdę ciekawy dom, o wdzięcznym wyglądzie, powierzchni. Styl i wygoda w jednym!

Link do budowy krok po kroku tego domu https://porin.pl/projekt-domu-ciekawy-ii-warszawa/

  • Dom, który prezentujemy teraz, był wyzwaniem! Mimo, że na pierwszy rzut oka tego nie widać. Wpłynęło na to ukształtowanie terenu, dom, który zbudowaliśmy znajduje się w miejscowości Serock pod Warszawą, ale również sam projekt, który w efekcie końcowym jest piękną bryłą!

Link do budowy krok po kroku tego domu https://porin.pl/budowa-domu-serock-pod-warszawa/

Usługi budowlane Warszawa

  • Ostatnim przykładem naszej budowy jest dom o powierzchni ok. 195m2, który jest projektem indywidualnym, o bardzo charakterystycznym stylu – nowoczesnej budowy. Postawiono tutaj na duże okna w parterze budynku, oraz wysokie poddasze użytkowe, które zyskuje na praktyczności. Efekt końcowy w czerwonej cegle, wygląda imponująco, prawda?

Link do budowy krok po kroku tego domu  https://porin.pl/budowa-domu-jozefow/

Co warto wiedzieć o firmie budowlanej PORIN?

Budujemy:

  • z materiałów wysokiej jakości, zapewniając najwyższy standard wykonania. Wykorzystywane przez nas materiały posiadają potrzebne atesty i certyfikaty, dopuszczające dany produkt do zastosowania w budownictwie.
  • zarówno w oparciu o technologie tradycyjne (murowane, drewniane), jak i o nowoczesne technologie takie jak konstrukcje szkieletowe żelbetowe i stalowe.

Napisz do nas a wycenimy Twoją budowę!