PORIN

budowa domów

Projekt stodoła – dlaczego warto

dom parterowy

Projekt stodoła to obecnie jedno z najciekawszych rozwiązań architektonicznych, które zdobywa coraz większą popularność wśród osób poszukujących alternatywnych sposobów na budowę domu. Firma budowlana PORIN specjalizuje się w realizacji tego typu projektów, oferując Klientom wiele korzyści, jakie płyną z budowy  domu w stylu stodoły.

Czytaj dalej

5 cech, które składają się na dobry projekt domu

5 cech, które składają się na dobry projekt domu

5 cech, które składają się na dobry projekt domu? Dowiesz się tego w dzisiejszym wpisie. Firma budowlana PORIN to jedna z przodujących firm budowlanych na lokalnym rynku. Firma ta zyskała uznanie i zaufanie Klientów dzięki swojemu profesjonalizmowi, doświadczeniu i wysokiej jakości pracy. W swojej praktyce firma PORIN zwraca uwagę na 5 kluczowych cech, które składają się na dobry projekt domu.

Czytaj dalej

Wycena budowy domów

Wycena budowy domów

Wycena budowy domów. Co wpływa na cenę budowy domu? Firma budowlana PORIN specjalizuje się w kompleksowej realizacji budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz usługowych. Wycena budowy domów to proces, który zależy od wielu czynników, m.in takich jak wybór materiałów, wielkość i styl budynku, stopień skomplikowania prac oraz lokalizacja inwestycji. By wiarygodnie i realnie wycenić budowę trzeba być doskonałym specjalistą w tej branży bo trzeba dokładnie wiedzieć jak dany element budynku wykonać, by dopiero zliczać jego koszty wykonania.

Czytaj dalej